***

 W czwartek 19 stycznia o godz. 17.00 w szkolnej świetlicy odbędzie się uroczystość PODSUMOWANIA SEZONU 2016 w klubie MKS Juvenia. Coroczną tradycją zapraszamy wszystkich zawodników, którzy reprezentowali w 2016 roku Juvenię w zawodach lekkoatletycznych. Podsumowanie Sezonu będzie okazją do przypomnienia sobie największych sukcesów mijającego roku, zaprezentowania medalistów Mistrzostw Polski, ogłoszenia listy 20 najlepszych zawodników minionego sezonu. Najlepsi zawodnicy zostaną wyróżnieni, nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i statuetkami. Na wszystkich uczestników uroczystości czekać będzie poczęstunek a na zaproszonych gości kolacja. Na naszą klubową uroczystość został zaproszony Starosta i Wicestarosta Powiatu Poznańskiego, burmistrz miasta Puszczykowa, prezes Wielkopolskiego Związku Lekkiej Atletyki, prezes  SZS Wielkopolska, dyrekcja Zespołu Szkół w Puszczykowie oraz inni ważni dla klubu goście. 
Do zobaczenia 19 stycznia :) Nikogo z naszych zawodników nie może wtedy zabraknąć. Jesteśmy jedną sportową rodziną :)