***

Nasi młodzicy spisali się znakomicie podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw w biegach przełajowych, które odbyły się 18 marca w Żerkowie. Cała ekipa zaprezentowała się bardzo dobrze, a nasi przełajowcy wywalczyli aż 11 punktów pokonując wszystkie kluby z dwóch województw. Tym samym potwierdzili swoją dominację w biegach przełajowych - już w ubiegłym roku byli niepokonani! Jedyny medal dla naszej reprezentacji wywalczyła WIKTORIA MAZUR na dystansie 2,5 km, zajmując trzecie miejsce. Na tym samym dystansie 7. miejsce wywalczyła JULIA KACZMAREK, a zaraz za nią na metę przybiegła Julia Pawełczyk (8 miejsce). WIKTOR CZYŻ pokonał dystans 3km na 7. miejscu, 10. miejsce wywalczył IGOR STYŁA a 15. miejsce przypadło WIKTOROWI MURKOWSKIEMU. MARLENA MRÓWCZYŃSKA zajęła 6. lokatę na dystansie 1,5 km, w tym samym biegu 9. miejsce wywalczyła KLAUDIA KOCUREK,  a 15. miejsce GABRIELA MATUSZCZAK. Punktowane 16. miejsce wywalczył także FILIP WOJCIECHOWSKI, tuż za nim na 17. miejscu linię mety minął JĘDRZEJ SKIRZEWSKI.