***

 



Anna Jagaciak (1990), najbardziej utytułowana zawodniczka klubu MKS Juvenia Puszczykowo. Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego w Puszczykowie, studentka wydziału technologii żywienia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

 

Rekordzistka Polski w kategorii młodzieżowej w skoku w dal – 6,74m - 2010 Barcelona (pobity rekord Ireny Szewińskiej),

 

Rekordzistka Polski w kategorii młodzieżowej w trójskoku – 14,25m – 2011 Gdańsk

 

Rekordzistka Polski Juniorów w trójskoku – 13,55m - 2009

 

Rekordzistka Okręgu w skoku w dal i trójskoku,

 

Rekordzistka szkoły i klubu w skoku w dal i trójskoku,

 

Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w skoku w dal i trójskoku na stadionie i na hali w kategorii wiekowej od młodzika do młodzieżowca,

 

Brązowa medalistka Mistrzostw Europy Juniorów w skoku w dal z 2008r (Nowy Sad),

 

Finalistka Mistrzostw Europy Seniorów z 2010r (Barcelona).

 

Brązowa medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Europy w trójskoku z 2011r (13,86m, Ostrava)

 

Uczestniczka Mistrzostw Świata Seniorów w trójskoku w 2011r (Daegu)

 

Srebrna medalistka Uniwersjady w trójskoku w 2013r (Kazań)

 

Finalistka Mistrzostw Świata Seniorów w trójskoku w 2013r (Moskwa)

 

Złota medalistka Igrzysk Frankofońskich w skoku w dal i w trójskoku w 2013r (Nicea)

 

Najlepsze wyniki:

 

-skok w dal – 6,74m

 

- trójskok – 14,25m

 

- 100m – 12,83s

 

Trener – Jarosław Jagaciak

 

 

 

Kinga Łuczak (1990), rzut oszczepem, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w rzucie oszczepem w kategorii od młodzika do młodzieżowca, rekordzistka Okręgu w rzucie oszczepem (51,43m), finalistka Mistrzostw Świata Juniorów Młodszych (9 miejsce, Ostrava, 2007). Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego w Puszczykowie, studentka stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Swoją zabawę ze sportem rozpoczynała na Czwartkach Lekkoatletycznych, zwyciężając w Finale Ogólnopolskim w rzucie piłeczką palantową.

 

Najlepsze wyniki:

 

- rzut oszczepem – 51,43m,

 

- pchnięcie kulą – 10,80m

 

Trener – Joanna Ziółkowska

 

 

 

Michał Idziak (1992), biegi średnie, zwycięzca Małego Memoriału im. Janusza Kusocińskiego w biegu na 1000m ( Słubice), finalista Mistrzostw Polski Juniorów oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, medalista Mistrzostw Okręgu, Międzywojewódzkich Mistrzostw Juniorów. Urlopowany z LO w Puszczykowie na rok szkolny 2010/2011 z powodu podjęcia nauki w szkole w USA.

 

Najlepsze wyniki:

 

400m – 50,37s

 

800m – 1:53,12s

 

1500m – 3:58,31s

 

Trener – Bernadeta Łuczak

 

Agnieszka Sobieska (1993) – skok w dal, trójskok i bieg przez płotki, brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w trójskoku (2010, Słubice), medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Juniorów oraz Mistrzostw Okręgu.

 

Najlepsze wyniki:

 

- skok w dal – 5,79m

 

- trójskok- 11,95m

 

-100mppł j.mł – 14,92s

 

- 100mppł - 15,83s

 

Trener – Jarosław Jagaciak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bartłomiej Kulasiński (1993), biegi średnie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daniel Ciężki (1994), sprint, medalista Mistrzostw Okręgu oraz Halowych Mistrzostw Wielkopolski, finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2011 w biegu na 400m (11 miejsce)

 

Najlepsze wyniki:

 

100m- 11,62s

 

200m – 22,95s

 

300m – 36,24s

 

400m – 50,79s

 

Trener- Bernadeta Łuczak

 

Aleksandra Lis (1994), biegi średnie, uczestniczka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w 2010r, medalistka Mistrzostw Okręgu, brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w 2011r w biegu na 1500m

 

Najlepsze wyniki:

 

800m- 2:21;04

 

1000m – 3:00,29

 

1500m- 4:40,07

 

2000m przeszkody – 7:58,81

 

Trener – Jarosław Jagaciak

 

Paulina Orzeszyna (1994), biegi płotkarskie, mistrzyni Licealiady 2011 w biegu na 100m ppł, finalistka Mistrzostw Polski Juniorów w biegu na 100m ppł

 

Agnieszka Lis (1994), biegi średnie, wynik w biegu na 2000m z przeszkodami – 7:33,35

 

Marta Nowak (1994), rzut oszczepem, medalistka Mistrzostw Okręgu oraz Międzywojewódzkich Mistrzostw Juniorów Młodszych, wynik -31,90m

 Karolina Organiściak (1996) – sprint, bieg na 100 i 300m, V miejsce w biegu na 300m w Małym Memoriale Janusza Kusocińskiego (2010r), Mistrzyni Wielkopolski na 300m (2011r), srebrna medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików na 300m -42.59s (Szczecin, 2011r)

 

 

 

Mateusz Fabisiak(1996), biegi średnie, medalista Mistrzostw Wielkopolski (2011r), brązowy medalista Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików na 1000m -2:44,27s (Szczecin, 2011r)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maksymilian Kwieciszewski (1996), rzut dyskiem, medalista Mistrzostw Wielkopolski (2011r), złoty medalista Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzikóww rzucie dyskiem - 47,35m (Szczecin, 2011r), siódmy zawodnik OOM w 2013r

 

 

 

 

 

 

 Filip Kossmann (1996), skok wzwyż, srebrny medalista Halowych Mistrzostw Polski juniorów młodszych w 2013r, uczestnik Mistrzostw Świata juniorów młodszych w Doniecku w skoku wzwyż

rekord - 211cm

 

 Marcelina Winkowska (1998), sprint, halowa Mistrzyni Wielkopolski Młodziczek 2012 na 60m, Mistrzyni Wielkopolski Młodziczek na 100m

 

 

 Szymon Nowacki (1997), rzut oszczepem, pchnięcie kulą, Mistrz Wielkopolski Młodzików 2012 w rzucie oszczepem (45,50m

Maciej Czyż (1999), finalista (5 miejsce ) Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych w 2010 i 2011 roku w biegu na 1000m, rekord - 2:59, Halowy Mistrz Wielkopolski na 2000m (2014)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bartosz Skałecki (1999), finalista ( 4 miejsce ) Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych w rzucie piłeczką palantową, rekord- 70,5m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Weronika Gawin (1999), finalistka Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych w biegu na 600m

 

Artur Szymkowiak (2000)

 

Lena Kłosińska (2000)

 

 Maciej Pilawski (2000)

 

 

 

 

Piotr Dudziak (2000)

 

 

Oliwer Jankowski (2003)

 

Kaja Wesołowska (2002)

 

Zuzanna Remus (2002)

 

Wiktoria Mazur (2003)

 

Katarzyna Rutkowska (2002)

 

Zuzanna Rucińska (2002)

 

Jędrzej Skirzewski (2002)

 

Natalia Jajczyk (2003)

  

Adam Ziółkowski (2002)