***

Pięcioosobowa reprezentacja Juvenii wystartowała w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegach przełajowych, które odbyły się w tym roku w zachodniopomorskim. W Gryfinie wystartowali zawodnicy z 26 klubów z województwa wielkopolskiego oraz zachodniopomorskiego. Biegi odbywały się na czterech dystansach - młodziczki miały do wyboru bieg na 1,5 oraz 2,5km a młodzicy na 2 lub 3km. Oba biegi damskie wygrały zawodniczki Juvenii Puszczykowo, podopieczne trenera Mateusza Gościniaka. Aleksandra Styś była najlepsza na dystansie 1500m a Marlena Mrówczyńska z dużą przewagą nad rywalkami na 2500m. Julia Kaczmarek zajęła 16m na 2,5km i zdobyła punktowane miejsce dla klubu. Klaudia Kocurek zajęła 24m na dystansie 1,5km. Wśród młodzików najlepiej z naszych reprezentantów spisał się Jakub Biniek na 2km zajmując 8 miejsce a Norbert Zawadzki był 14-ty na dystansie 3km.
W klasyfikacji klubowej MKS Juvenia Puszczykowo zwyciężyło z dorobkiem 9 punktów! Wielkie gratulacje!